Betoniarz- budowa prefabrykowanych garaży (K/M)

Dla naszego wieloletniego, renomowanego klienta w Niemczech (Bayreuth ) poszukujemy betoniarzy do stawiania prefabrykowanych garaży u klientów.

Opis stanowiska pracy:
- stawianie prefabrykowanych garaży,
- zbrojenie,
- kładzenie wylewki

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie- od 15 Euro brutto/h wzwyż,
- niemiecką umowę o pracę,
- pełny pakiet świadczeń socjalnych,
- zapewniamy mieszkanie,
- oferta długoterminowa z możliwością przejęcia bezpośrednio przez pracodawcę,

Wymagamy:
- dokładności, motywacji do pracy, odpowiedzialności,
- gotowości do pracy zmianowej (system 2-zmianowy- 05:00-14:00 i 14:00-23:00,
- doświadczenie w kładzeniu wylewki tzw, Jastrych, oraz zbrojeniu,
- znajomości języka niemieckiego jest warunkiem koniecznym

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV na nasz adres mailowy: bednorz@diwa-personalservice.pl lub kontakt telefoniczny 668 831 219.
www.diwa-personalservice.pl

  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 10/09/2018