Inżynier mechanik/ konstruktor (K/M)

Dla naszego wieloletniego klienta w Niemczech w Mainz, działającego w branży związanej z lotnictwem i astronautyką poszukujemy inżynierów na stanowisko mechanika/konstruktora

Obowiązki
- budowa, instalacja, montaż i serwis maszyn i urządzeń,
- rozpoznanie i naprawa usterek,
- przeprowadzanie pomiarów i prowadzenie dokumentacji

Wymagania
- mile widziane wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku,
- wymagana znajomość języka niemieckiego

Oferujemy
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- niemiecką umowę o pracę z możliwością przejęcia przez pracodawcę,
- pełny pakiet świadczeń socjalnych,
- zapewniamy darmowe mieszkanie

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV na nasz adres mailowy: Aplikuj lub kontakt telefoniczny 668 831 219
www.diwa-personalservice.pl

  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 10/09/2018