Operator maszyn CNC (K/M) tokarz/ frezer

Dla naszego wieloletniego, renomowanego klienta w Niemczech – Mindelheim (okolice Augsburga), działającego w branży metalowej poszukujemy mechaników obróbki skrawaniem – frezerów CNC.

Obowiązki
obsługa maszyn CNC i produkcja części na podstawie rysunku technicznego,
przygotowanie maszyny/narzędzi do pracy,
przeprowadzanie pomiarów i prowadzeniu dokumentacji przy produkcji części

Wymagania
znajomość języka niemieckiego,
mile widziane wcześniejsze doświadczenie i znajomość programowania (Siemens),
prawo jazdy kat. B i własny środek transportu będą dodatkowym atutem,
dyspozycyjność do pracy zmianowej (3 zmiany)

Oferujemy
niemiecka umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych,
atrakcyjne wynagrodzenie -> stawki od 16€ b/h do 38€ b/h,
zapewniamy zakwaterowanie,
oferta długoterminowa z możliwością przejęcia bezpośrednio przez pracodawcę

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV na nasz adres mailowy: Aplikuj lub kontakt telefoniczny 668 831 219.
www.diwa-personalservice.pl

  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 10/09/2018