Produkcja części elektronicznych- 15,35 euro brutto/h (K/M)

Dla naszego wieloletniego, renomowanego klienta w Niemczech Eschenbach in der Oberpfalz (okolice Bayreuth), zajmującego się produkcją części elektrycznych i elektronicznych -> karty SD, SIM, drobna elektronika, poszukujemy pracowników produkcyjnych.

Obowiązki
kontrola jakości części elektrycznych i elektronicznych,
obsługa maszyn produkcyjnych,
pomoc przy produkcji

Wymagania
znajomości języka niemieckiego,
gotowości do pracy zmianowej (4-brygadówka),
prawo jazdy kat. B i własny środek transportu będą dodatkowym atutem

Oferujemy
niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych,
oferta długoterminowa,
zapewniamy mieszkanie

Wynagrodzenie wzrastające:
od pierwszego dnia 11,51 €/h, + dodatki zmianowe,
po pierwszym pełnym miesiącu kalendarzowym 13,05 €/h, + dodatki zmianowe,
po dwóch pełnych miesiącach kalendarzowych 15,35 €/h, + dodatki zmianowe

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV na nasz adres mailowy: Aplikuj lub kontakt telefoniczny 668 831 219
www.diwa-personalservice.pl

  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 10/09/2018